• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

• Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice 🍀

🛎Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 🛎

1️⃣września 2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣r. ŚRODA

📍Godz. 9:00- 9:45 spotkania uczniów z wychowawcami klas w poszczególnych klasach.

📍Uczniowie w częściach wspólnych szkoły ( korytarze, schody, toalety) zakładają własne maseczki ochronne, a przed wejściem obowiązkowo dezynfekują ręce.

• Dowóz we własnym zakresie
            • Msza święta rozpoczynająca nowy rok szkolny godz.18:00

Oddział przedszkolny w bieżącym roku szkolnym -  zajęcia od godz. 7:30 do 14:30

1 września zajęcia integracyjno-adaptacyjne – godz. 9:00- 14:00

2️⃣września 2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣r. CZWARTEK

• Spotkanie wszystkich uczniów z wychowawcami i nauczycielami od godz. 7:30 do 10:55 i odwóz o godz. ok.11:00 (odbiór podręczników przez uczniów klas I-III).

3️⃣września 2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣r. PIĄTEK

• 4 lekcje w klasach wg. planu - od godz. 7:30 do 11:50 i odwóz o godz. 11:55 (odbiór podręczników przez uczniów klas 4-8 SP).

2,3 września autobusy kursują : kurs poranny jak w ubiegłym roku, odwóz jak w informacji

Od 6 września rozkład jazdy autobusów szkolnych jak w ubiegłym roku

😷Dyrektor prosi Rodziców i Uczniów o zapoznanie się i stosowanie do Regulaminu funkcjonowania PSP w Pisarach oraz Regulaminu dowozu z uwzględnieniem wytycznych MEN, MZ i GIS obowiązujących w czasie epidemii.

• Uczniowie zobowiązani są zapoznać się z przydziałem sal lekcyjnych dla poszczególnych klas.

🍎Stołówka szkolna rozpocznie działalność od października. Zapisy na posiłek będą przyjmowane po 15 września 2021r. (informacja od wychowawcy).