• Ankieta

• Ankieta,o której wypełnienie serdecznie prosimy,pomoże dyrektorom szkół i samorządom jak najlepiej przygotować podstawówki na przyjęcie Waszych dzieci,w tym sześciolatków.Sprawdzić,czy są jeszcze niedociągnięcia,które należy dopracować.Państwa odpowiedzi będą wskazówką,co jeszcze można poprawić,na co jeszcze należy zwrócić uwagę,jak najlepiej wykorzystać czas do 1 września.Wypełnione ankiety prosimy przekazać dyrektorom szkół.

Joanna Kluzik-Rostkowska

Minister Edukacji Narodowej

Ankieta będzie wspólnie wypełniana przez rodziców dzieci  sześcioletnich  oraz rodziców dzieci z klasy I  na zebraniu półrocznym,które odbędzie się 21 lutego o godzinie 15:30.